Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

ZBOŽÍ V AKCI


O nás
O nás

V našem internetovém obchodě lze najít nápadité obaly, pouzdra či kryty na mobilní telefony značek Nokia, Apple iPhone, Samsung, Sony, HTC, LG, Huawei a Blackberry. Pokud hledáte zajímavý kryt, pouzdro či obal na mobil, jste na správném místě. Každý den rozšiřujeme nabídku o nové motivy pouzder, obalů a krytů na modely telefonů značek Samsung, Sony, Apple iPhone, Nokia, HTC, LG a Huawei.

S prodejem pouzder, obalů a krytů na mobilní telefony máme bohaté zkušenosti. Pokud by jste si nebyli něčím jistí, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poradíme.

Náš eshop se také pyšní certifikátem ,,Ověřeno zákazníky'', ve kterém hodnotí obchod přímo zákazníci, kteří u nás nakoupili.

 

Na adrese Tylova 11, Plzeň také naleznete naši prodejnu, kde můžete zakoupit vybraná skla, fólie, pouzdra a jiné příslušenství na mobilní telefony.

Otevírací doba prodejny:

Po: od 8 do 15 hodin

Út:  od 8 do 16 hodin

St:  od 8 do 15 hodin

Čt:  od 8 do 15 hodin

Pá: od 8 do 15 hodin

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V našom internetovom obchode možno nájsť nápadité obaly, púzdra či kryty na mobilné telefóny značiek Nokia, Apple iPhone, Samsung, Sony, HTC, LG, Huawei a Blackberry. Ak hľadáte zaujímavý kryt, puzdro či obal na mobil, ste na správnom mieste. Každý deň rozširujeme ponuku o nové motívy puzdier, obalov a krytov na modely telefónov značiek Samsung, Sony, Apple iPhone, Nokia, HTC, LG a Huawei.

S predajom puzdier, obalov a krytov na mobilné telefóny máme bohaté skúsenosti. Ak by ste si neboli niečím istí, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám poradíme.

Náš eshop sa tiež pýši certifikátom,, Overené zákazníkmi '', v ktorom hodnotia obchod priamo zákazníci, ktorí u nás nakúpili.
 
 
 

 

ZjNkOG