Při nákupu nad 1500 Kč dostanete držák do auta v hodnotě 259 Kč ZDARMA.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

 

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit v nastavení preferencí v dolní části webu.


Úvod » Pouzdra ZTE » ZTE Blade III

Pouzdra, kryty a obaly na mobil ZTE Blade III

Kryty, obaly a pouzdra na mobil ZTE Blade III . U nás najdete skvělá pouzdra, obaly i kryty, které přesně padnou jak ulité na váš mobilní telefon ZTE Blade III .


K pouzdru doporučujeme také zakoupit další příslušenství, co se může hodit:

Tvrzená sklaDržáky do autaSluchátka a handsfreeNabíječky

Paměťové kartyPowerbankyReproduktorySelfie tyče

Báječné kryty a pouzdra na mobil ZTE Blade III vás odliší od ostatních. Na výběr je velká škála motivů, takže si vybere opravdu každý. V pouzdře od nás bude váš mobil ZTE Blade 3 zaručeně cool. Obal navíc chrání zadní část telefonu ZTE Blade III proti poškrábání a oděrkám.

Pouzdro na ZTE Blade III oživí váš telefon cool motivem. Kryt jednoduše nasadíte na zadní část telefonu ZTE Blade 3 . Obal rozzáří váš telefon ZTE Blade III.

Pokud jste doposud tápali a hledali barevné pouzdro, které by udělalo váš telefon ZTE Blade III zajímavým, vězte, že jste na správném místě, kde najdete ten pravý obal pro váš telefon ZTE Blade 3.

Vybírat lze kryty, obaly i pouzdra na mobilní telefon ZTE Blade III.

Náš obchod se specializuje na zajímavá pouzdra, obaly i kryty od společnosti Head Case Designs, která nabízí originální kryty na velké spektrum zařízení. Vyzkoušejte obal, pouzdro či kryt od Head Case a budete spokojeni.