Při nákupu nad 1500 Kč dostanete držák do auta v hodnotě 259 Kč ZDARMA.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit v nastavení preferencí v dolní části webu.


Důležité informace » Cena dopravy
CENY DOPRAVY V ESHOPU PŘEHLEDNĚ NA JEDNOM MÍSTĚ

Cena dopravy stručně

Doručení na českou adresu

DPD  DPD - 130 Kč dobírka, 80 Kč při platbě předem (Nad 1000 Kč 50 Kč dobírka, 0 Kč po platbě převodem)

 Pošta - Balík do ruky (pouze ČR)  Pošta - balík Do ruky - 120 Kč dobírka, 70 Kč při platbě předem (Nad 1000 Kč 50 Kč dobírka, 0 Kč po platbě převodem)

Doručení na české výdejní místo či obchod

Zásilkovna  Zásilkovna - 85 Kč dobírka, 55 Kč při platbě předem (Nad 1000 Kč 30 Kč dobírka, 0 Kč po platbě převodem) https://www.zasilkovna.cz

 Osobní odběr v PlzniOsobní odběr v Plzni je zcela zdarma.

Doručení na Slovensko

Doprava na Slovensko  Doprava na Slovensko - Doručení na adresu přes DPD stojí 170 Kč, zaslání na výdejní místo Zásielkovňa.sk vyjde na 90 Kč.

Na Slovensko zasíláme pouze po platbě převodem.

 

Cena dopravy pod drobnohledem:

1. platba předem převodem

Pokud objednávku uhradíte převodem na náš bankovní účet. Zasílame zboží prostřednictvím DPD a poštovné činí 80 Kč včetně DPH či na pobočku Zásilkovna za 55 Kč nebo prostřednictvím České pošty a poštovné činí 70 Kč včetně DPH pro objednávky zaslané po České republice.

Při nákupu nad 1000 Kč můžete využít dopravu zdarma při platbě převodem. Dopravu zdarma lze využít pouze u objednávek po České republice.

V případě využití dopravy zdarma a následném vrácení části zboží, kdy po odečtení částky za vrácené zboží klesne hodnota objednávky zboží pod 1000 Kč, bude vrácená částka za zboží ponížena o standardní cenu dopravy, která byla zvolena u dané objednávky a platí pro objednávky v hodnotě zboží do 999 Kč u zvoleného typu dopravy - dopravce.

 

2. platba při převzetí (dobírka)

DPD Pokud chcete objednávku uhradit až při jejím převzetí je k objednávce účtováno poštovné ve výši 80 Kč + příplatek za dobírku 50 Kč včetně DPH. Celkem tedy 130 Kč. Zboží doručuje dopravce DPD.

 Pošta - Balík do ruky (pouze ČR)Při zaslání poštou na dobírku jako balík do ruky je cena za dopravu 70 Kč + 50 Kč za dobírku včetně DPH. Celkem tedy 120 Kč.

ZásilkovnaDoručení na vybranou pobočku Zásilkovna stojí 55 Kč + příplatek za dobírku 30 Kč včetně DPH. Celkem tedy 85 Kčhttps://www.zasilkovna.cz

 

Při nákupu nad 1000 Kč můžete využít dopravu zdarma při platbě dobírkou. Hradí se pouze platba za dobírku ve výši 50 Kč či 25 Kč při volbě zaslání na odběrné místo Zásilkovna. Dopravu zdarma lze využít pouze u objednávek po České republice. 

V případě využití dopravy zdarma a následném vrácení části zboží, kdy po odečtení částky za vrácené zboží klesne hodnota objednávky zboží pod 1000 Kč, bude vrácená částka za zboží ponížena o standardní cenu dopravy, která byla zvolena u dané objednávky a platí pro objednávky v hodnotě zboží do 999 Kč u zvoleného typu dopravy - dopravce.

 

3. platba předem převodem Slovensko

Objednat lze také na Slovensko.

Cena dopravy na Slovensko je 170 Kč při platbě předem zboží je zasíláno na adresu prostřednictvím společnosti DPD.

Využít lze i výdejní místo Zásielkovňa.sk za cenu 90 Kč také po platbě předem.

4. Osobní odběr v Plzni zdarma

Zboží si lze také zdarma vyzvednout na naší prodejně na adrese Tylova 11, Plzeň a to úplně zdarma.

Neúčtujeme nesmyslné manipulační poplatky.

Zaplatit lze hotově nebo převodem na náš účet.

 

 

 

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobchodní nabídku.