Při nákupu nad 1500 Kč dostanete držák do auta v hodnotě 259 Kč ZDARMA.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit v nastavení preferencí v dolní části webu.


Úvod » Kapely, seriály, sporty

Licencovaná pouzdra, obaly a kryty seriálů, kapel, zpěváků, fotbalových klubů, značek a jiných umělců na mobilní telefony

Z nabídky níže vyberte svůj oblíbený seriál, kapelu, značku, fotbalový klub, umělce či zpěváka.


Báječné kryty a pouzdra na mobil s licencovaným motivem seriálů, kapel, značek, fotbalových klubů a umělců vás odliší od ostatních. Na výběr je velká škála motivů, takže si vybere opravdu každý. V pouzdře od nás bude váš mobil s licencovaným motivem seriálů, kapel, značek a umělců zaručeně cool. Obal navíc chrání zadní část mobilního telefonu proti poškrábání a oděrkám.

Pouzdro s licencovaným motivem seriálů, kapel, značek a umělců oživí váš telefon cool motivem. Kryt jednoduše nasadíte na zadní část mobilního telefonu. Obal rozzáří váš telefon licencovaným motivem seriálů, kapel, fotbalových klubů, značek či umělců.

Pokud jste doposud tápali a hledali barevné pouzdro, které by udělalo váš telefon zajímavým, vězte, že jste na správném místě, kde najdete ten pravý obal pro váš telefon s licencovaným motivem seriálů, kapel, fotbalových klubů , značek i od šikovných umělců.

Vybírat lze kryty, obaly i pouzdra na mobilní telefon s licencovaným motivem seriálů, fotbalových klubů, kapel, značek a umělců.

Náš obchod se specializuje na zajímavá pouzdra, obaly i kryty od společnosti Head Case Designs, která nabízí originální kryty na velké spektrum zařízení. Vyzkoušejte obal, pouzdro či kryt od Head Case a budete spokojeni.

Licencovaná pouzdra, obaly a kryty seriálů, kapel, zpěváků, fotbalových klubů, značek a jiných umělců na mobilní telefony